Home » AVON AĞUSTOS KATALOĞU » Avon Ağustos Kataloğu 2012

Avon Ağustos Kataloğu 2012

**

Güzelliğiniz kat be kat artırmak için Avon Ağustos kataloguna bir göz atmalısınız. Bu katalogda birbirinden uygun fiyatlara ve indirimlere de rastlayabilirsiniz. Avon yetkilisine verdiğiniz siparişten sonra birbirinden güzel avon ürününe sahip olacaksınız.

Bu katalogda yazın en çok tercih edilen ürünlerini üçlü paketler halinde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Avon katalogunda birbinden hoş kokan duş jellerine, çarpıcı renkteki rujlara, özellikle yaz ayları için hafif kokulara ve ter kokularına karşı deodorantlara rastlayacaksınız.

Yaz paketi fırsatlarına göz atacak olursak avonun en sevilen rujlarında % 50 ‘ den fazla indirim söz konusudur. Sizler için Avon colour style lip stick fiyatı sadece 5.50 Tl’ ya düşmüştür. En sevdiğiniz kolular olan Little Black ve Perceive deodorant fiyatları ise yaza özel şok indirim ile sizler için sadece 5.90 Tl’ ya düşmüştür.  Yaz ayının bu sıcak günlerinde ter kokularına karşı on duty roll- on fiyatı ise sadece 4 Tl’ dir.

Hazırlanan Ağustos ayı katalogunda avonun binlerce güzel ürününe uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çarpıcı gözlere sahip olmak isteyenler için de avon katalogunda birbirinden güzel imkanlar yer almaktadır. Extra lasting eye liner ürünlerinde bir alana bir bedava kampanyası uygulanmaktadır. Ayrıca avon kataloğunda  alacağınız fondoten, göz farı, rimel, ruj, dudak parlatıcısı, tırnak bakım ürünleri gibi pek çok üründen bir tanesini alanlara deneme boyu fondötenler sadece 1 Tl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
Avon Ağustos Kataloğu 2012, 10.0 out of 10 based on 5 ratings

arananlar

 • avon atiye kataloğu (12)

Diğer Katalog Yazıları

1 Respond for Avon Ağustos Kataloğu 2012

 1. aysin assan dedi ki:

  19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ KÜTÜPHANE BÖLÜMÜ
  KUPELİT – SAMSUN

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*