Home » AVON NİSAN KATALOĞU » Avon i phone/i pad uygulaması- E bülten

Avon i phone/i pad uygulaması- E bülten

**

Avon iphone uygulaması başlatmış duydunuz mu?İphone ve ipad kullanıyordsanız  avon kataloğunuzu yanınızda taşıyorsunuz demektir.Çünkü avon iphone ve ipad uygulamasıyla  iphone ve ipad ekranında kampanya tarihlerini göre güncel Avon kataloğunu görüntüleyip kampanya takibi yaparak yeni ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. ”İstek listem”özelliğini seçerek kampanya fırsatları ve ilginizi çeken ürünler hakkında kişisel notlarınızı alabilirsiniz.

Ve bu şekilde eşinizle dostunuzla güzellik önerilerinizi ve kişisel notlarınızı E-mail/facebook/twitter üzerinden paylaşabilirsiniz.”Güzellik önerileri “bölümünde dünyadaki bütün kadınları çok ilgilendiren güzellik trendlerine ve pratik ip uçlarına ulaşabilirsiniz.”Duyurular”bölümünde Avon ile ilgili sürprizlere ve en son haberlere ulaşırsınız.”İletişim”bölümünde ise Avonla iletişime girebileceğiniz bütün iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.Avon iphone ve ipad uygulaması bu hizmetleri barındırıyor.

Ekranınızda avon renkleriyle ve görselleriyle avon kataloğu,İSTEK LİSTEM,GÜZELLİK  ÖNERİLERİ,DUYURULAR,İLETİŞİM gibi başlıklar sizi yönlendiriyor.İşte teknolojinin bu kadar hayatımızla iç içe olduğu bu dönemde alış veriş için gerekli olan her şey yanımızda.Bize sadece istediğimiz ürünü seçmek kalıyor. Avon E-bülten uygulaması da yapıyor.Avon E-bülten,güzellik önerilerini ,avon ile ilgili haberleri ve promosyon bilgilerini göndermektedir.Bu uygulama hem müşteriler hem de temsilciler içindir.Bu şekilde avon temsilcileri de anında değişikliklerden haberdar olmaktadır.Tabiki müşteri de ihtiyaçları için hızlı bilgiyle kendini ayarlama şansı bulur.

Avon E-bültene üye olmak için www.avon.com.tr adresinden E-bülten bölümüne tıklayarak formu doldurabilirsiniz.Üyelik için istenen bilgiler ad soyad,e-posta ,doğum tarihi ve temsilci iseniz temsilci şifreleriniz gerekiyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Avon i phone/i pad uygulaması- E bülten, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Diğer Katalog Yazıları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*