Home » AVON KAMPANYA » Avon Parfüm Önerisi

Avon Parfüm Önerisi

**

Dünyaca ünlü kozmatik markası Avon,kaliteli ürünleriyle herzaman gözde isimler arasında yerini korumaktadır.Hem bayanlar hem de erkekler için en kaliteli ürünleri satışa sunarak onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.Özellikle parfümleri ile adından çokça söz ettiren Avon,indirimli ve kampanyalı parfümleriyle dikkatleri herzaman üstüne çekiyor.Avon kullananlar bilirler.Avon parfümleri arasında kesinlikle ayrım yapmak mümkün değildir.Bütün parfümlerin kendisine has özel bir kokusu bulunmakta ve herkesin zevkine göre üretilmektedir.Avonda her yaşa ve zevke göre mutlaka bir parfüm bulunmakta.Üstelik hem kaliteli hem de uygun fiyatlarıyla da en çok tercih edilenler arasındadır.Avon parfüm önerisi yazımızda şimdi sizlere Avon’un en çok beğenilen ve bizimde tavsiye ettiğimiz parfümleri sıralamak istiyoruz.Avon’un adına yakışır ürünlerini herkes hayatında mutlaka 1 kez dahi kullanmıştır.İşte o birbirinden güzel kokan parfümlerin listesi:

FAR AWAY kışın vazgeçilmez kokularından biri olan bir parfüm olup,muhteşem kokusuyla büyüleyen bir üründür.Yazın da çok rahat kullanılmakla beraber bayanların en çok tercih ettiği Avon parfümleri arasında yer almaktadır.

PUR BLANCA: Avon’un çiçek kokusuyla bezenmiş en güzel kokularından biri.Hem hafif hem e yaz kış kullanabileceğiniz bir parfüm.

UP TO YOU: İlk çıktığı zamanlarda herkesi oldukça büyülemiş ve Avon’un en gözde parfümleri arasında yerini almıştır.Odunsu ve çiçeksi kokusuyla bayanların en çok tercih ettiği parfümler arasındadır.

PERCEİVE: Avon denince akla ilk gelen parfümlerden biri de Perceive’dir.Hem yazın hem de kışın kullanıma uygun olan bu parfüm odunsu ve çiçeksi bir kokuya sahiptir.

FULLSPEED: Erkekler için üretilmiş en güzel kokulardan bir tanesi olan Full speed,bayanların erkekler için en çok aldığı parfümler arasındadır.

JUST PLAY: Yine erkekler için satışa sunulan Avon’un en kalıcı parfümleri arasında yer alıyor.Kokusu muhteşem ve üzerinize sıktıktan sonra kokusu git gide değişiyor ve harika birşey oluyor.Mutlaka denemelisiniz 🙂

UNGARO: İşte Avon’un benimde favorilerimden biri olan en mükemmel parfümlerinden birtanesi.Kokusu dehşet.Oldukça kalıcı ve harika bir kokuya sahip.

Elbette Avon’un birçok parfümü bulunmakta.Ancak biz en fazla gözde olan parfümlerin bazılarını sıralamaya çalıştık.Avon’un Bütün parfümlerini kullanmış biri olarak kesinlikle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Avon Parfüm Önerisi, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Diğer Katalog Yazıları

  • Avon ParfümleriAvon Parfümleri Avonda çok fazla parfüm çeşiti var.Bayanlar için çanta boyu ve büyük ebatlarda satılan avon parfümler vazgeçilmezimiz.İnsanlar bazı kokularla bütünleştiklerinde ondan kolay […]
  • Avon ReklamlarıAvon Reklamları Türkiye'nin bir numaralı kozmetik markası Avon, yıllardır bayanlar için en iyiyi sunmaya devam ediyor. Her ay çıkardığı kataloglar ile bayanların ihtiyaçlarına cevap veren Avon, sadece […]
  • Avon üyelik başvurusuAvon üyelik başvurusu Avon ülkemizde olduğu kadar dünyada da tanınmış bir marka haline geldi.Yıllardır bütün bayanların tercih ettiği kozmatik markası olan Avon,kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra ek gelir […]
  • Avon Kampanya 6 Avon Kampanya 6 Avon kampanya 6 fırsatları sizi harekete geçirecek. Katalog üzerinden satış yaparak para kazanmak isteyen bayanlara yönelik olarak kaçırılmayacak iş fırsatı sunan Avon temsilci ücreti […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*