Home » Uncategorized » Bioderma Sensibio DS Foaming Gel 200 ml

Bioderma Sensibio DS Foaming Gel 200 ml

**

Bioderma 1970’lerden beri öncü konumdadır. Daima biyolojiyi dermatolojinin hizmetine sunmuş ve benzersiz şekilde bir uzmanlık kazanmıştır. Bu oldukça orijinal ve bilimsel yaklaşım ile ilk olarak cilde ve biyolojik mekanizmalara karşı bilgilerden hareket ederek doğrudan bunların ilham verdiği ürünler ile formüle edilmeyi sağlamaktadır.

Bioderma markasının yaklaşımı ise sağlıklı cilttir. Bioderma markasının araştırmaları sağlıklı cilt yapısı, hücreleri ve ayrıca da dengesizlikleri ile ilgili çalışmalar üzerinde evrimleşmektedir. Biliyoruz ki cilt kendine özgü bir dil de konuşur. Bioderma markası da hiç şüphesiz bu dili usanmadan anlamaya çalışır. Cildimiz her türlü değişikliklerden ve çevresel streslerden dolayı etkilenebilmektedir. Bu sebeple de hastalıklar, yaşlanma, ilaçlı tedaviler ve diğer birçok faktör cildin dengesini etkileyebilmektedir. Bu da işlevsel olarak bir takım sorunlara yol açabilir. Bioderma markasının yaklaşımı cildin doğal kaynaklarının direnmesi ve sağlıklı ciltte bulunan normal fonksiyonlarına geri dönmesi için reaktive edilmesini içermektedir.

Bioderma, cilde tam saygı ilkesine dayalı olarak, Bioderma ürünleri bileşenleri ve aksiyon modları ile beraber cildin doğal biyolojik mekanizmalarını taklit etmektedir. Bunları da formüle edebilmek için daha iyi bir tolerans için ciltte doğal olarak bulunan moleküllerden yardım alarak en saf aktif bileşenleri seçmektedir. Unutmayalım ki Bioderma markası ürünleri cildimizin doğal sürecini koruyarak aktive ve restore eder.

Bioderma daima bütün cilt tiplerine uygun ürünler üreten bir marka olmuştur. Tüm cilt tipleri ve bu cilt tiplerinin etkinliği ve daha iyi derecede ki toleransı ile bir araya getirmenin yollarını aramıştır. Bioderma ürünleri en büyük dermatolojik güvenliği garanti edebilmek için sınırlı sayıda bileşen ve optimal dozda aktif bileşen içermektedir. Bioderma felsefesi sağlık makamlarının tavsiyelerine daima öncelik vermektedir. Dermatolojik olarak sorgulanabilir bütün ürünlerini kapsam dışında tutmaya da özen göstermiştir. Bioderma ürünlerinin tamamı DAF yani Dermatolojik İleri Formülasyon patentli doğal kompleksten yararlanmaktadır.

Bioderma markasının ürünlerinde en fazla tercih edilen ürün Bioderma Sensibio DS Foaming Gel200ml olmuştur. Bu jel kızarıklık ve skuamlardan şikayeti olan hassas cilde sahip kişiler için mükemmel bir arındırıcı temizlik jelidir. Bioderma markasının Bioderma Sensibio DS Foaming Gel ürünü 200 ml olan bir üründür. Ürünün etki alanı ise temizleme, yatıştırma ve de nem dengesini kusursuz bir şekilde sağlamaktır. Temizleme jelini kullanmak için uygun olan cilt tipleri arasında ise toleransı düşün, hassas ve normalden kuruya dönük ciltler yer almaktadır. Bu temizlik jelinin kullanımı için uygun cilt tipleri hassas, toleransı düşün ve normalden kuruya dönük cilt tipidir. Bioderma Sensibio DS Foaming Gel yıpranan ve skuam sorunu yaşayan ciltleri derinlemesine bir şekilde temizler. Bu temizliği de olabildiğince hassas yapan bir temizlik jelidir. Temizlik jelini özellikle burun kenarlarına, kaş üzerlerine, alın ve çene bölgelerine yani yağlı ve yıpranmış olan bölgelere uygulayabilirsiniz. Ürün bu bölgelerde görülen kronik kızarıklıkları ve squamları arındırmaya yardımcı olacaktır. Bioderma Sensibio DS Foaming Gel cildinizi nazikçe ve mükemmel derecede temizlerken aynı zamanda cildinizin nem dengesine de ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Bioderma Sensibio DS Foaming Gel yumuşacık özel bir yapıya sahiptir. Fizyolojik PH’a da sahip olan bu temizleme jeli cildinizin doğal dengesi ile tamamen uyum içerisine girecektir. Bioderma Sensibio DS Foaming Gel kesinlikle sabun ve parfüm içermemektedir.

Bioderma Sensibio DS Foaming Gel temizleme jelini ıslak cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Ardından nazik bir şekilde durulayıp kurulayabilirsiniz. Ürün erkekler içinde tıraş köpüğü özelliği taşımaktadır. Bioderma Sensibio DS Foaming Gel temizleme jelini günde 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/bioderma-sensibio-ds-foaming-gel-200ml

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Bioderma Sensibio DS Foaming Gel 200 ml, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Diğer Katalog Yazıları

  • Avondan Sevgililer Gününe ÖzelAvondan Sevgililer Gününe Özel “Sevgililer gününe özel muhteşem kampanyalar” ile satışa sürülen Avon Şubat Kataloğu büyük ilgi görmeye devam ediyor. İçerisinde Avon’un en çok satılan parfümlerininde aralarında […]
  • MAKYAJ ÜRÜNLERİMAKYAJ ÜRÜNLERİ Makyaj ürünleri çoğu kadının vazgeçilmez olarak kullandığı ürünlerdir. Bu ürünlerin çeşidi günümüzde fazlasıyla çoktur. Fakat başlıcaları ve vazgeçilmez olanları; fondöten, pudra, allık, […]
  • Avon Temmuz Kataloğu 2013 inceleAvon Temmuz Kataloğu 2013 incele Avon temmuz kataloğu 2013 incele yazımızda sizlere bu katalogta yer alan en güzel ve en indirimli ürünlerden bahsetmek istiyorum.Avon,bildiğiniz gibi bayanlar tarafından en çok tercih […]
  • Avon Nisan Ayı Kataloğu 2016Avon Nisan Ayı Kataloğu 2016 Bahar ayının gelmesiyle birlikte değişen vücut yapısını korumak için birbirinden özel ürünleri nisan ayı içerisinde kullanıcılarına sunan Avon, kataloğu hakkında birtakım bilgileri bu […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*